Hakkımızda

Solidway, uygun fiyat konumlamasına önem veren yüksek performanslı Nertwork ürünleri geliştiriyor. Kendi ekibine değer veren ve değerli insanlarla çalışan bir markayız.15 yıldan fazla deneyimimiz ile tasarım ve üretim kalitesinde üzerimize düşen görevi yerine getirerek dünyada bilinir ve tercih edilir bir marka olmak yolunda çözüm geliştiriyoruz. Ahlaki değerlere sonuna kadar bağlı kalacak ve güvenilirliğimizden asla taviz vermeyeceğiz.

Solidway Networks, gelişmiş network ürünlerinin ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında küresel çapta büyümeyi hedefleyen tamamı alanında uzman kadro tarafından her ölçekteki işletmenin network ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla, ülkemizin önde gelen yazılım şirketi Inforelics A.Ş çatısı altında tamamen yerli AR-GE ile geliştirilmiş bir markadır. Solidway Networks küçük, orta ve kurumsal büyük işletmelerin global iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kurumsal switchler,Access pointler,Endüstriyel Switchler,Kablosuz Veri Aktarım Sistemleri,Güvenlik ve Hotspot ürün yelpazesiyle dünya çapındaki kanal ortakları ve sistem entegratörleri aracılığıyla ağ ürünleri ve çözümleri sunmaktadır. Solidway Networks ekibi, sürekli gelişen kurumsal firmalar için iletişim ağı ihtiyaçlarını karşılamak üzere yeni ürünler geliştirerek geleceğin iletişim ağlarını inşa etmeye devam edecek.

Misyonumuz

Bilişim alanında yüzde yüz yerli sermaye ile kurulan Inforelics Yazılım A.Ş., müşterilerinin beklentilerine, gereksinimlerine yönelik çözümler üreterek ve müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutmayı amaçlayarak ilerlemeyi, ekonomimize katkı sağlamanın yanı sıra uluslararası pazarda da ülkemizi en iyi şekilde temsil edip bilinir bir marka haline gelmeyi benimsemiştir.

Vizyonumuz

Kalite hedeflerimiz doğrultusunda ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek; yurt içinde ve dışında tercih edilen uluslararası bir şirket olmaktır.

Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni
BGYS Politikası Aydınlatma Metni
E-posta bültenimize abone olarak tüm haberlerden ve kampanyalardan haberdar olun!